DJI drone Mavic 2 Enterprise Dual w/Smart RC

DJI drone Mavic 2 Enterprise Dual w/Smart RC
Click image for Gallery
  • Brand: DJI Europe BV
  • Product Code: DJIMAV2DENTWRC
  • Availability: 5+
  • 3,399.00€
+
-Tags: DJIMAV2DENTWRC|6958265193347|0190021339439|DJIMAV2DENTWRC|

Mavic 2 Zoom

Mavic 2 Zoom ar savu 1/2.3", 12 MPix kameru un 4x tālummaiņu, tai skaitā 2x optisko tālummaiņu – tas ir stāsts par dinamisku un daudzveidīgu perspektīvu. Uzņem, sākot no platleņķa,  līdz par vidēja skata leņķa, kadriem, un esi daudzveidīgs un interesants savā radošumā.

Izteiksmīgāki vidēja skata leņķa skati

Salīdzinot ar 24 mm platleņķa objektīvu, Mavic 2 Zoom 48 mm objektīvs sniedz perspektīvas kompresiju, kura nodrošina pastiprinātu paralakses efektu un īsta kino cienīgus kadrus. Protams, tālummaiņa paver jaunas iespējas arī fotogrāfijā.

 

Vienkāršāk atrast īsto skatu

Filmējot Full HD izšķirtspējas video, 4x tālummaiņa, kura nepasliktina attēla kvalitāti, ļauj pietuvināt filmējamos vai fotografējamos subjektus, tādējādi kļūst pieejami līdz šim nepieejami vai sarežģīti uzņemami kadri, kas ļauj izvairīties no ēkām, auto vai dzīvniekiem un cilvēkiem riskanti tuvas lidošanas.

 

Ātra un precīza fokusēšana

Mavic 2 Zoom kamera vienlaicīgi izmanto kā kontrasta, tā arī fāzes autofokusa tehnoloģijas, tādējādi asuma iestādīšana notiek pat par 40% ātrāk, nekā agrāk. Izsekojošais autofokuss nodrošina asumu arī pietuvināšanas vai attālināšanas laikā.

Tālummaiņa lidojuma laikā

Dolly Zoom ir jauns QuickShot filmēšanas režīms, kurš ļauj izveidot realitāti transformējošus kadrus – lidojuma laikā, attālinoties vai pietuvinoties subjektam, Mavic 2 Zoom regulē tālummaiņu tā, lai subjekta izmēri paliktu nemainīgi, tādējādi nodrošinot to, ka mainās tikai prespektīva. Arī, lidojot manuālā režīmā, iespējams iestatīt tālummaiņas ātrumu un izmantot šo iespēju savu radošo mērķu sasniegšanai.

 

 

Superizšķirtspējas foto

Mavic 2 Zoom piedāvā arī tādu līdz šim nebijušu iespēju, kā superizšķirtspējas foto – kamera uzņem deviņus telefoto attēlus un sakombinē to vienā 24 mm skata leņķa attēlā, izveidojot lielizmēra 48 MPix izšķirtspējas foto, kurš, atšķirībā no parastajiem panorāmas foto, saglabā parasta foto proporcijas un skatu.

 

Hyperlapse

Saki ardievas sarežģītai un laikietilpīgai pēcapstrādei – ar hyperlapse funkciju, ierīce visu izdarīs pati – gan uzņems foto, gan arī samontēs no uzņemtajiem foto profesionālas kvalitātes taimlapsi. Izveido un saglabā lidojuma maršrutu, norādi vēlamo taimlapses ilgumu, un Mavic 2 izpildīs doto uzdevumu, pie tam, ir iespēja vienlaicīgi saglabāt uzņemtos foto gan JPEG, gan RAW formātā, tādējādi nodrošinot lielāku rīcības brīvību pēcapstrādē.

HyperLight

Padari pasauli gaišāku ar HyperLight – nepietiekamam apgaismojumam paredzētu kameras režīmu, kurš ievērojami pazemina attēla trokšņa līmeni.

H.265 kodeks augstākas kvalitātes attēlam

Abi Mavic 2 modeļi spēj uzņemt 4K izšķirtspējas video augstā bitreitā, izmantojot jauno H.265 kompresiju. H.265/HEVC kodeks saglabā par 50% vairāk attēla informācijas, nekā H.264/AVC, nodrošinot kvalitatīvu video ar augstu detalizāciju.

OcuSync 2.0 video pārraides sistēma

Ar OcuSync 2.0 video pārraides veiktspēja ir ievērojami uzlabota – kā attāluma, tā arī kvalitātes un signāla noturības ziņā. -Neviens taču neapšaubīs, ka droša kontrole pār lidaparātu ir svarīga lieta, vai ne?

Lidojuma drošība – jaudīgs, bet drošs

Neskaitāmu testa stundu rezultātā, Mavic 2 dizains ir optimāls augstas veiktspējas, zemas enerģijas patēriņa un trokšņa līmeņa apvienojums. Šie uzlabojumi kopā ar attīstīto lidojuma autonomijas (FlightAuthonomy) sistēmu sniedz vienmērīgāku, drošāku un klusāku lidojumu, kurš mazāk traucēs apkārtējos cilvēkus un dabu.

Panorāmas

Mavic 2 atbalsta četrus dažādus panorāmas uzņemšanas režīmus – sfērisko, 180°, horizontālo un vertikālo.

Aerofotogrāfija kļuvusi daudz vienkāršāka

Lielākai radošajai brīvībai ir pieejami dažādi intiutīvi uzņemšanas režīmi.

 

Standarta tālvadības pults

Mavic 2 tālvadības pults ar vienu akumulatora uzlādi spēj darboties pat 135 minūtes. Tās kompaktais, bet ergonomiskais dizains ar noņemamajām vadības svirām ļauj to pārvadāt daudz ērtāk. Tā ir saderīga ar visiem populārajiem viedtālruņu modeļiem un nodrošina patiesi ērtu lietošanu.

DJI Googles brilles

Mavic 2 spēj izveidot zemas aiztures bezvadu OcuSync savienojumu ar DJI Googles brillēm un nodrošina 1080p kvalitātes video pārraidi par lielā attālumā. Izvēloties HeadTracking (drons tiek vadīts ar galvas kustībām) režīmu, kamera spēj pagriezties par 75° pa labi un pa kreisi, nodrošinot īsta lidojuma sajūtas.

 

 

Write a review

Please login or register to review